Wesela Świdnica

Wesele – ta chwila musi być idealna

Ten jedyny i wyjątkowy dzień w życiu wymaga specjalnej oprawy i wyboru niepowtarzalnego miejsca. Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu młodych par. Idealne przyjęcie zorganizuje dla Państwa Hotel Pod Wierzbą.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością zorganizuje wspaniałe przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w pamięci Młodej Pary i gości. Pracownicy hotelu i restauracji udzielą wielu cennych wskazówek, dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając oczywiście specjalne preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości.

         Zaufanie jakim mamy nadzieję nas Państwo obdarzą, pozwalając nam zorganizować uroczystości weselne, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań. Proponujemy Państwu miła i uśmiechnięta obsługę oraz komfortowe klimatyzowane wnętrza Restauracji „Pod Wierzbą” o ciepłej, subtelnej stylistyce oraz luksusową pełną blasku Salę Bankietową. Zadbamy o niepowtarzalny klimat oraz zapewnimy wykwintne i niepowtarzalne menu. Hotel umożliwia sesję zdjęciową we wnętrzach hotelu oraz w pięknym ogrodzie.

Na przyjęcia weselne dysponujemy 3-ma oddzielnymi, niezależnymi salami:

  • Bankietową do 150 osób
  • Zieloną do 20 osób
  • Konferencyjną do 40 osób

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym Kierownikiem sali Panem Jackiem Podolcem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania; tel: 535 989 631

Naszym prezentem dla Pary Młodej jest apartament na noc poślubną.

    IMG_20140927_152750     

Przyjęcie weselne w restauracji „Pod Wierzbą”

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w Restauracji „Pod Wierzbą” o wysokim standardzie i cudownym, klimatycznym wystroju. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, by impreza weselna stanowiła doskonałe zwieńczenie jednego z najważniejszych wydarzeń dla dwojga zakochanych w sobie ludzi – zawarcia związku małżeńskiego.

Zorganizowanie imprezy weselnej na terenie restauracji „Pod Wierzbą” to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o eleganckim oraz wystawnym przyjęciu dla swoich najbliższych. Zapewniamy pyszne menu składające się z wykwintnych dań, które specjalnie dla Państwa przygotuje nasz Szef Kuchni. Przysmaki zaserwowane podczas przyjęcia weselnego z pewnością rozpieszczą kubki smakowe wszystkich obecnych gości. Oferujemy ponadto niezwykle wygodne, klimatyzowane pomieszczenie o dużej powierzchni z przestronnym miejscem do tańca, które zachęci biesiadników do ucztowania i wspaniałej zabawy do białego rana.

Liczne korzyści wynikające z organizacji wesela w naszej restauracji

Każda impreza organizowana w przyjaznej i nastrojowej restauracji „Pod Wierzbą” to gwarancja wspaniałej zabawy w gronie najbliższych. Przyjęcia w naszej sali bankietowej pozostawią po sobie wspaniałe wspomnienia zarówno dla Młodej Pary, jak i wszystkich gości obecnych na weselu.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na:

– elegancki, klimatyczny lokal z klimatyzacją,

– profesjonalną obsługę gości przez doświadczony zespół kucharzy i kelnerów,

– wyśmienite przekąski i dania ciepłe,

– atrakcyjną cenę z potrawami wliczonymi w koszt organizacji,

– uroczystą, podniosłą atmosferę,

– miejsce do zabawy zorganizowane specjalnie dla gości,

– muzykę zgodną z życzeniem Państwa Młodych.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy do białego rana

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług oferowanych przez zespół pracowników „Pod Wierzbą” z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do rezerwacji lokalu i życzymy udanej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń.

Wesele Świdnica


Hotel Świdnica | Noclegi Świdnica | Imprezy okolicznościowe Świdnica | Restauracja Świdnica | Przyjęcia weselne Świdnica

Stół Młodych
Tort
Menu na stołach
Stół wiejski
Stół wiejski