Hotel

Hotel Pod Wierzbą położony jest przy głównej trasie Wrocław – Wałbrzych – Jelenia Góra (droga nr 35) w niedalekiej odległości od centrum – dojazd samochodem ok. 5 minut lub spacerem 25 – 30 minut.

Kompleks hotelowy składa się z 3 połączonych obiektów o jednakowym standardzie. Posiadamy łącznie 54 pokoje 1, 2, 3 – osobowe z możliwością dostawek, wyposażone w wygodne łóżko, każdy pokój posiada łazienkę ( z suszarką oraz prysznicem lub wanną), TV satelitarną oraz bezpłatne bezprzewodowe łącze internetowe. Na życzenie gości udostępniamy żelazko oraz bezpłatnie sejf. Tuż obok recepcji znajduje się lobby, gdzie mogą Państwo odpocząć czy przyjąć swoich gości. Przy Hotelu znajduje się duży, zamykany parking dla samochodów oraz autokarów. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o godzinie 11 dnia następnego. Dla Państwa wygody istnieje możliwość pozostawienia bagażu przed zameldowaniem i po wymeldowaniu.

Wokół całego kompleksu znajduje się duży, piękny ogród, gdzie w otoczeniu zieleni, przy szumie rzeki i śpiewie ptaków można się zrelaksować i odpocząć od codziennego zgiełku. Wśród wydzielonych przestrzeni w ogrodzie istnieje możliwość zorganizowania ogniska bądź grilla, które są doskonałym pomysłem na wspólną biesiadę na świeżym powietrzu.